BAŞHAKEM ÇANTASI
|
2018 |
S.No |
Tarihi |
|
|
Organizasyon Adı |
|
|
Yeri |
32. |
29 - 30 Aralık |
|
|
Yıldızlar İl Birinciliği (13-14-15 Yaş ) |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi / Çukurova |
31. |
22 - 23 Aralık |
|
|
Küçükler İl Birinciliği |
|
|
Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi / Sarıçam |
30. |
15 - 16 Aralık |
|
|
Kozan Küçükler İlçe Birinciliği |
|
|
Kapalı Spor Salonu / Kozan |
29. |
15 - 16 Aralık |
|
|
Yıldızlar İl Birinciliği (16-17-18 Yaş ) |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi / Çukurova |
28. |
15 - 16 Aralık |
|
|
Emektarlar İl Birinciliği |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi / Çukurova |
27. |
3 - 9 Aralık |
|
|
Adana İl Birinciliği |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi / Çukurova |
26. |
11 Kasım |
|
|
Atatürk Haftası Yıldırım Satranç İl Birinciliği |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi/Çukurova |
25. |
10-11 Kasım |
|
|
Atatürk Haftası Hızlı Satranç İl Birinciliği |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi/Çukurova |
24. |
27-28-29 Ekim |
|
|
Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi/Çukurova |
23. |
20 - 21 Ekim |
|
|
Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası |
|
|
Kozan Kapalı Spor Salonu / Kozan |
22. |
22 Ekim - 12 Kasım |
|
|
Sonbahar ELO Satranç Turnuvası |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi/Çukurova |
21. |
29 - 30 Ağustos |
|
|
30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası |
|
|
Kozan Kapalı Spor Salonu / Kozan |
20. |
29 - 30 Ağustos |
|
|
30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası |
|
|
5 Ocak Satranç Merkezi / Seyhan |
19. |
13 - 14 Temmuz |
|
|
15 Temmuz Şehitleri Anma Satranç Turnuvası |
|
|
23 Nisan Özel Eğitim Uygulama Merkezi / Kozan |
18. |
14-15 Temmuz |
|
|
15 Temmuz Şehitleri Anma Satranç Turnuvası |
|
|
05 Ocak Satranç Merkezi / Seyhan |
17. |
19 Mayıs |
|
|
Gençlik Haftası Hızlı Satranç Turnuvası |
|
|
Ceyhan Spor Salonu/ Ceyhan |
16. |
19-20 Mayıs |
|
|
Gençlik Haftası Satranç Turnuvası |
|
|
Çukurova Belediyesi Yerleşkesi/ Çukurova |
15. |
14 Mayıs |
|
|
Gençlik Haftası Hızlı Satranç Turnuvası |
|
|
Kozan Spor Salonu/ Kozan |
14. |
07 Mayıs |
|
|
Mehmet Emin Güzelsoy 2.Yıldırım |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi/ Çukurova |
13. |
05 - 06 Mayıs |
|
|
Doğa Koleji Satranç Turnuvası |
|
|
Doğa Koleji Kampüsü / Çukurova |
12. |
03 Mayıs |
|
|
Yumurtalık Kaymakamlık Kupası |
|
|
Yumurtalık Halk Eğitim Merkezi / Yumurtalık |
11. |
21 Nisan |
|
|
23 Nisan Çocuk Bayramı Turnuvası |
|
|
Ceyhan Spor Salonu / Ceyhan |
10. |
21 - 22 Nisan |
|
|
23 Nisan Çocuk Bayramı Turnuvası |
|
|
Asım Savaş Spor Salonu / Sarıçam |
9. |
21 - 22 Nisan |
|
|
23 Nisan Çocuk Bayramı Turnuvası |
|
|
Kozan Spor Salonu/ Kozan |
8. |
07 - 08 Nisan |
|
|
Portakal Çiçeği Karnavalı Turnuvası |
|
|
Çukurova Belediyesi Yerleşkesi/Çukurova |
7. |
29 Mart-01 Nisan |
|
|
Okul Sporları Bölge Turnuvası |
|
|
Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi/Sarıçam |
6. |
04 - 26 Mart |
|
|
2018 1.ELO Satranç Turnuvası |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi/Çukurova |
5. |
24 - 25 Şubat |
|
|
Kozan Kaymakamlık Kupası |
|
|
Kozan Spor Salonu/ Kozan |
4. |
17 - 18 Şubat |
|
|
Kadınlar İl Birinciliği |
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi/Çukurova |
3. |
03 - 04 Şubat |
|
|
Erkan Koleji Satranç Turnuvası |
|
|
Real Avm / Seyhan |
2. |
13 - 14 Ocak |
|
|
Okul Sporları Satranç Turnuvası |
|
|
Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi /Yüreğir |
1. |
06 - 07 Ocak |
|
|
05 Ocak Kurtuluş Kupası
|
|
|
Seyhan Rotary Anadolu Lisesi / Yüreğir |