DURUM | TARİH | ETKİNLİK ADI | YER |
03-05 Kasım | Aday Hakem Kursu | Menderes Kapalı Spor Salonu |
|
04-05 Kasım | Adana MBA Okulları 1. Ödüllü Satranç Turnuvası | MBA Okulları Adana Kampüsü |
|
11-12 Kasım | Sarıçam Belediyesi 10 Kasım Atatürk'ü Anma Satranç Turnuvası | Sarıçam Kültür Merkezi | |
19 Kasım | Belemedik Sonbahar Şenliği Yıldırım Satranç Turnuvası | Belemedik Tabiat Parkı (Pozantı) | |
25-26 Kasım | ERAL Okulları Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası | Eral Okulları Çukurova Kampüsü | |
29 Kasım | Yüreğir 24 Kasım Öğretmenler Arası Satranç Turnuvası | Ertuğrul Gazi Kapalı Spor Salonu | |
3 Aralık | Ceyhan 24 Kasım Öğretmenler Günü Hızlı Satranç Turnuvası | Ceyhan Yeni Kapalı Spor Salonu | |
2-3 Aralık | Adana Yıldızlar Satranç İl Birinciliği (13-18 Yaş) | Adana BŞB Spor Park Tesisleri | |
9 Aralık | Çukurova Üniversitesi Satranç Farkındalık Paneli | Ç.Ü Akif Kansu Toplantı Salonu | |
9-10 Aralık | Adana Küçükler Satranç İl Birinciliği (07-12 Yaş) | Sarıçam Kültür Merkezi | |
16-17 Aralık | Erkan Okulları 12. Geleneksel Satranç Turnuvası | Erkan Koleji Sarıçam Kampüsü | |
16-17 Aralık | Çukurova Üniversitesi 1. Satranç Turnuvası (Ç.Ü Öğrencileri) |
Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi | |
22-24 Aralık | Türkiye Kupası Adana Satranç İl Birinciliği | Adana BŞB Spor Park Tesisleri | |
06-07 Ocak | 6 Ocak Ceyhan'ın Kurtuluşu Satranç Turnuvası | Ceyhan Yeni Kapalı Spor Salonu | |
13-14 Ocak | 5 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası | Seyhan Belediyesi Tellidere Çok Amaçlı Tesisi |
|
18 Ocak | Stresi Mat Edelim Online Semineri | Online | |
20-27 Ocak | 2024 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası | Antalya/Belek Granada Hotel | |
2-4 Şubat | Adana Emektarlar Satranç İl Birinciliği | Adana BŞB Spor Park Tesisleri | |
10-11 Şubat | Adana Kadınlar Satranç İl Birinciliği | Adana BŞB Spor Park Tesisleri | |
24-25 Şubat | Adana Okullararası Satranç İl Birinciliği | Seyhan Belediyesi Tellidere Çok Amaçlı Tesisi | |
09-10 Mart | 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası | Çukurova Belediyesi Kahraman Olgaç Satranç Merkezi | |
16-17 Mart | 18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası | Kozan Şehit Kubilay İlkokulu | |
23-24 Mart | Tıp Bayramı Satranç Turnuvası | Kahraman Olgaç Satranç Merkezi | |
Adana Okul Sporları Whatsapp Grubu'na tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. |
Kıdemli Emektarlar Kategorisi 1.Cemil SABAHİ 2. İlham Şahverdi GÜLEÇ 3. Ahmet Naim BÜYÜKASLAN |
Emeklarlar Kategorisi 1. Dursun Murat BOZKIR 2. Nazım YAPICI 3. Murat İshak AKBAŞ |
4. Bayram KILIÇ 5. Mehmet Hanifi EROĞLU 6. Rahatbek TUGOLBAEV 7. Ali YILDIRIM |