banner isbank

Satranç Haberleri

2018 SONBAHAR ELO SATRANÇ TUNUVASI

ELO TURNUVA  2018 SONBAHAR ELO SATRANÇ TURNUVASI 2 KATEGORİDE KAHRAMAN OLGAÇ SATRANÇ MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

  KAYIT OLMADAN ÖNCE LÜTFEN YÖNERGEYİ OKUYUNUZ!

YÖNERGE VE KAYIT İÇİN: TURNUVA SAYFASI

      ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ 

ANTRENÖR KURSLARI DUYURU!

maskot duyuru    İLİMİZDE 16-25 KASIM 2018 TARİHLERİNDE 1.KADEME ANTRENÖR KURSU AÇILACAKTIR.  

    BAŞVURU YAPCAKLARIN LİNKTEKİ BİLGİLERİ TAKİP EDEREK KAYIT İŞLEMLERİNİ YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ....

    KURSA KATILACAKLARIN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ OKUMALARI GEREKMEKTEDİR!

    GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINCA YENİLENEN ANTRENÖR KURSLARI MÜFREDATI VE DERS SAATLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.
    BU DOĞRULTUDA, GEREK DERS SAYILARINDA GEREKSE DERS SAATLERİNDE YAPILAN DÜZENLEMEYE GÖRE FEDERASYONUMUZCA 2018-2019 ETKİNLİK DÖNEMİNDEN İTİBAREN UYGULAMAYA KONULAN KURS ÜCRETLERİ LİNKTE YER ALAN TABLODAKİ GİBİDİR.

Devamını oku...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

29 ekim_adana     KOZAN ilçemizde 20 - 21 Ekim 2018  tarihlerinde Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Kozan Kaplı Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.  

   Yönerge ve Kayıt için  TURNUVA SAYFASI


    
ÇUKUROVA ilçemizde 27-28-29 Ekim 2018 tarihlerinde Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Kahraman Olgaç Satranç Merkezinde gerçekleştirilecektir.  

   Yönerge ve Kayıt için  TURNUVA SAYFASI

     
    
      ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2018 Hakem toplantısı gerçekleştirildi

DSC 2307DSC 2357

  29 Eylül Cumartesi saat 11.00 de Kahraman Olgaç Satranç Merkezimizde yapılan toplantıya katılan hakemlerimize teşekkür , terfi ederek kokartlarını alan hakemlerimizi tebrik ederiz.
ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

Devamını oku...