banner isbank

DUYURULAR

HAKEM KURSLARI

            
aday hakem_kokart ADAY HAKEM KURSU;

      24 - 25 - 26 EYLÜL 2021 TARİHLERİNDE ÇUKUROVA İLÇEMİZDE ADAY HAKEM KURSU AÇILMASI PLANLANMAKTADIR

     KURS YÖNETİCİSİ OZAN ÖZDEMİR  532 781 99 63

     BAŞVURU EVRAKLARI İÇİN: tıklayınız...        
     ** Kurs başvuruları için kurs ücretinin yatırıldığına dair dekontun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine yollanması gerekmektedir.
 

2017 FIDE SATRANÇ KURALLARI

maskot duyuru    1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak FIDE Satranç Kuralları yayınlanmıştır.

  Yeni kurallar için tıklayınız.
   
  Yeni kuralların yorumları için tıklayınız.

  ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

Hakemlerimiz İçin Ücretsiz Hizmetlerimiz

Değerli Hakemlerimiz.

Gerek il içindeki, gerekse ulusal ve uluslararası yarışmalardaki MHK atamalarında değerlendirmeye alınabilmeniz ve aşağıdaki hizmetlerden ücretsiz faydalanabilmeniz için sezon vizenizin yapılmış olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra İl Hakem Kurullarında görev alabilmeniz içinde lisansınızın vizeli olması şartı aranmaktadır. Vizenizi uzatmak için lütfen tıklayınız.

akademi temSezon vizesini yaptıran hakemlerimiz; İsim, Soyisim, Kullanıcı Adı (1. Adım için almış oldukları) bilgilerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine göndermeleri halinde Satranç Akademisi 2. ve 3. adım derslerinden ücretsiz yararlanabileceklerdir.

 

play temFederasyonumuzun lisanslı sporcularına sunduğu ücretsiz playchess seri numarası edinme hizmetinden bundan böyle hakemlerimiz de faydalanabilecektir. Bu hizmetten faydalanmak için o döneme ait sporcu ve/veya hakem vizenizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

Seri numarası edinmek için sistemde kullanmayı düşündüğünüz kullanıcı adınızı (rumuz) ve T.C. kimlik numaranızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Program hakkında detaylı bilgi

Programı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

HAKEMLERİMİZE DUYURU !!

maskot duyuru   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ MUHASEBE BİRİMİ TURNUVA ÖDEMELERİNİ  BANKA ÜZERİNDEN YAPACAĞINDAN DOLAYI;

    İLİMİZDEKİ SATRANÇ HAKEMLERİMİZİN EKLİ TABLODA YER ALAN BİLGİLERİ DOLDURUP EN GEÇ 05 NİSAN 2017 TARİHİNE KADAR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ADRESİNE YOLLAMALARI GEREKMEKTEDİR. 
                                                  IBAN TABLO
          ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ