banner isbank


B KATEGORİSİ ADANA BŞB 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2022-05-18 17:00:00



Toplam Kayıt: 94
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
BEYREK NAĞIYEV ADANA 1238
AYDIN YİĞİT İSTANBUL 1309
İHSAN EFE AYDIN HATAY 1198
EGEMEN ÇELİK HATAY 1304
MEHMET ALİ AKALPER ADANA 1395
OSMAN GURBET ATMACA KAHRAMANMARAŞ 1331
ULAŞ EKİN SEDEFOĞLU ADANA 1203
FATİH YILMAZ ADANA 1104
NURİ SEZEN ADANA 1118
MERYEM SARIKAYA ADANA 1238
MUSAB İYİMUTAF GAZİANTEP 1301
KUTLUHAN DAŞ ADANA 1357
MUHAMMED EMİN AKPINAR GAZİANTEP 1255
MEHMET EMİN DOĞRUAY KONYA 1330
ALİ EREN KIRKPINAR OSMANİYE 1111
ALPEREN KIRKPINAR OSMANİYE 1216
ABUZER KILIÇ GAZİANTEP 1244
EDA EYNALLI ADANA 1252
ALPEREN YİĞİT BENLİCE ADANA 1149
MUSTAFA MAMUS ADANA 1367
FURKAN ERDEM ŞERBETÇİ KAHRAMANMARAŞ 1395
ÖMER ASAF ALTIN KAHRAMANMARAŞ 1340
YUSUF ALTIN KAHRAMANMARAŞ 1306
ALAHATTİN ÜNVER ADANA 1172
İSMAİL GÖRKEM ÜNAL İZMİR 1180
ENES KARAKOÇ ADANA 1372
ECENAZ HOŞERLER ADANA 1137
ZEYNEL MANSUR KARAALİOĞLU İZMİR 1385
BUĞLEM ŞANAL KAYSERİ 1308
MEHMET ERALP FİZAN OSMANİYE 1292
YAĞMUR ŞİMŞEK ADANA 1180
FIRAT SEYFETTİNOĞLU ADANA 1292
ULAŞ DORUK SEYFETTİNOĞLU ADANA 1275
YAĞMUR NİSA YILDIRIM KAYSERİ 1258
YUNUS SÖNMEZ BURSA 1358
SEYFETTİN NALBANTOĞLU BURSA 1215
FATİH AKCA GAZİANTEP 1327
MEHMET SÖNMEZ ADANA 1116
ALİ EMRE KÖRLÜ OSMANİYE 1271
ALP EREN ÇELEBİ İSTANBUL 1353
SALİH DURMUŞCAN OSMANİYE 1104
BİLGE TUĞRA YETİK ADANA 1226
FETHİ GÖKTAY DÖNMEZ ADANA 1198
YAĞIZ EFE ÇOBAN ADANA 1234
HALİL İBRAHİM ERÇEN ADANA 1362
NURİ YİĞİT YILDIRIM OSMANİYE 1244
ÇAĞLAR SABAHİ ADANA 1319
MEHMET GÖKÇE ADANA 1258
MEHMET ALİ ÖZTAŞ GAZİANTEP 1345
SELAHETTİN GÜNEŞ SAMSUN 1388
LARA GÖMİ MERSİN 1214
MEHMET CANSIN ÖZDİREK MERSİN 1373
MEHMET DAŞKIN ADANA 1123
MUHAMMED EKİNCİ ADANA 1187
FURKAN TUĞRA ŞENER KAYSERİ 1378
MEHMET KAYRA ÇAĞATAY İZMİR 1311
DENİZ GÜREKEN ADANA 1256
MERT ARSLAN KARAKUZU ADANA 1374
MEHMET EMRE DEMİR ADANA 1131
NURULLAH CELAL SÖYLER ADANA 1123
İSA ASİL AKPINAR ADANA 1191
EFSA UĞUREL ADANA 1307
KHALED ARHIMOW GAZİANTEP 1372
ECE POLAT ADANA 1382
MUTTALİP KEKİLLİ ADANA 1317
SUNGURALP FARSAK ADANA 1340
POYRAZ ALGUR ADANA 1102
HÜSEYİN PARA ADANA 1260
İBRAHİM KIZIL İZMİR 1355
MUSTAFA SEVENLER MERSİN 1158
BERTUĞ BULUR ADANA 1498
FURKAN EREN PEKER MERSİN 1256
VAHİT VOLGA GÜNEŞ OSMANİYE 1363
KEREM ELİBOL ADANA 1281
AHMET BİLAL CEYHAN OSMANİYE 1295
ALİ TÜRKOĞLU ADANA 1131
MUHAMMED KERİM AKKIŞ ADANA 1120
AYTUĞ KAAN ERTAN ADANA 1315
ÖMER AÇIKYÖRÜK OSMANİYE 1223
KASIM REYHANİ HATAY 1212
ALİ EREN KARAGÖZ ADANA 1309
BERKAY SEMİTAY ADANA 1371
FERRUH YALÇIN MERSİN 1271
İBRAHİM KESER ANTALYA 1130
SERTAN İMRE TIRAŞ OSMANİYE 1363
BATU EFE SAVATLI ADANA 1277
MUSTAFA CAN ADANA 1183
ELİF SİMAY ÇETİNEL HATAY 1187
TAYFUN DİREN KAYSERİ 1346
ASYA DİREN KAYSERİ 1276
YUSUF ZİYA BAYSAL MERSİN 1130
BAYRAM KILIÇ ADANA 1308
BARKAN GÖK ADANA 1354
FURKAN ÇETİN ADANA 0